Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Ostroszowice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

159 000 zł168,70 m² 942,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 168,7 m , położony przy ul. Bielawskiej w centrum Ostroszowic. Idealny pod handel, biura, magazyn, usługi lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro z parkingiem, Rynek

Nowa Ruda(Ostroszowice + 13 km)

159 000 zł65,70 m² 2 420,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-usługowego w noworudzkim rynku. Składa się z dwóch pomieszczeń, węzła sanitarnego, zaplecza o łacznej pow. 59,90 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko(Ostroszowice + 24 km)

789 000 zł133,50 m² 5 910,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze W rynku. Na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w samym sercu Kłodzka, w sąsiedztwie Ratusza. Nieruchomość idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Łukasińskiego

Kłodzko(Ostroszowice + 24 km)

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze. Kłodzko ul. Łukasińskiego. Nieruchomość znajduje się w Kłodzku w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem. Stylowy lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kłodzko

Kłodzko(Ostroszowice + 24 km)

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zwrot z inwestycji 10% w skali roku! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 55 m . Lokal znajduje się na parterze w prywatnym kompleksie, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Łużycka

Przedmieście Nyskie,Kłodzko(Ostroszowice + 24 km)

159 000 zł29,70 m² 5 353,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy o pow. 29,70 m2 składający się z: - pomieszczenia głównego - korytarza - wc - pomieszczenia magazynowego Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 47 m2 usytuowany na parterze w kamienicy przy ul. Świdnickiej w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Bielawa

Bielawa(Ostroszowice + 5 km)

89 000 zł20,80 m² 4 278,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 20,8 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. To świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł420 m² 1 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Pszenno, bezpośrednio przy dk35 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Pszenno, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Stary Zdrój,Wałbrzych(Ostroszowice + 30 km)

240 000 zł49,34 m² 4 864,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu lokal użytkowy usytuowany w Wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Armii Krajowej. Oferowana nieruchomość składa się z obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Świdnicka

Nowa Ruda(Ostroszowice + 13 km)

37 500 zł47 m² 797,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach konkursu organizowanego przez syndyka jest prawo własności udziału w udziału w wysokości jedna druga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij